
Galerij openen
Waterman
Direct beschikbaar
GeverifieerdDuw-/sleepboot
AalsmeerBinnenvaart NederlandKW Trans Shipping BV Locatie
NuAIS
Aalsmeer
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · zojuist
Thuishaven
Urk
Volgende
Geen volgende locatie gepland
Motorvermogen
331 kW
Lengte
15.77 m
Breedte
4.3 m
Diepgang
1.5 m
Technische specificaties
Motorvermogen331 kW
Lengte15.77 m
Breedte4.3 m
Diepgang1.5 m
Bouwjaar1976
ThuishavenUrk
Actief werkgebiedBinnenvaart Nederland
MMSI nummer244710818
IMO nummer-
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · zojuist
Certificaten & klasse
CVO#SI 9615 UC
30 apr. 2033
Over het bedrijf

KW Trans Shipping BV
Urk, Nederland
KW Trans Shipping is de specialist in maritieme logistiek en milieu-incidenten bestrijding. Of het nu gaat om duw- en sleepdiensten, bijzonder transport, baggerassistentie of de aanpak van milieu-incidenten: wij staan voor je klaar. Met een innovatieve vloot en een ervaren team bieden we praktische oplossingen, snel, gericht en met oog voor morgen.
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen
Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.
Vergelijkbare sleepboten

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar
Anna 6
Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd Groningen
Trekkracht
4t BPVermogen
355 PK (261 kW)Werkgebied
Internationaal






