🚢

Tijdelijk gratis tijdens de opstartfase. Sluit uw bedrijf vandaag aan op TugMarket.

Aquamarijn  – Duw-/sleepboot in Meppel

Aquamarijn

Direct beschikbaar
Geverifieerd
Duw-/sleepboot
ZwartsluisInternationaalAquamarijn
Locatie

NuAIS

Zwartsluis

Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · zojuist

Thuishaven

—

Volgende

Geen volgende locatie gepland

Lengte

22.5 m

Breedte

5.3 m

Diepgang

2.2 m

Bouwjaar

1918

Technische specificaties
Lengte22.5 m
Breedte5.3 m
Diepgang2.2 m
Bouwjaar1918
Actief werkgebiedInternationaal
MMSI nummer244730896
IMO nummer-
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · zojuist
Leaflet © OpenStreetMap contributors © CARTO
Certificaten & klasse
CVO
MEETBRIEF
RIJNVAARTCERTIFICAAT
Over het bedrijf

Aquamarijn

Giethoorn, Nederland

0653144991aquamarijntrading@gmail.com
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen

Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.

Reactie doorgaans binnen 24 uur

Vergelijkbare sleepboten

Mayflower
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Mayflower

Maritime Service Kramer
Geverifieerd
Urk
Ludje
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Ludje

Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd
Lauwersoog
Vermogen
25 PK (18,4 kW)
Werkgebied
Internationaal
Anna 6
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Anna 6

Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd
Groningen
Trekkracht
4t BP
Vermogen
355 PK (261 kW)
Werkgebied
Internationaal