🚢

Tijdelijk gratis tijdens de opstartfase. Sluit uw bedrijf vandaag aan op TugMarket.

Driebond IV – Duw-/sleepboot in Groningen

Driebond IV

Direct beschikbaar
Geverifieerd
Duw-/sleepboot
GroningenInternationaalHunzetrans BV
Locatie

NuAIS

Groningen

AIS-positie verouderd · Afgemeerd · 0.0 kn · 7 dag(en) geleden

Thuishaven

Groningen

Volgende

Geen volgende locatie gepland

Motorvermogen

276 kW

Lengte

18.34 m

Breedte

4.56 m

Diepgang

1.9 m

Over deze sleepboot

Het grootste schip van de vloot, gebouwd in 1938 op scheepswerf Bijlsma te Wartena. Met deze boot komen we overal in Nederland voor de wat grotere transporten en werkzaamheden

Technische specificaties
Motorvermogen276 kW
Lengte18.34 m
Breedte4.56 m
Diepgang1.9 m
Bouwjaar1938
ThuishavenGroningen
Actief werkgebiedInternationaal
MMSI nummer244250463
IMO nummer-
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · 7 dag(en) geleden
Leaflet © OpenStreetMap contributors © CARTO
Over het bedrijf

Hunzetrans BV

Groningen, Nederland

Hunzetrans BV. Duw- en sleepdienst. Wij zijn uw specialist voor transport over water. Met onze ervaren mensen en volledig gecertificeerde schepen hebben wij een antwoord op elke nautische uitdaging. Zowel in de aannemerij als voor uw woonboot.

06-44092684info@hunzetrans.nlhttps://hunzetrans.nl
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen

Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.

Reactie doorgaans binnen 24 uur

Vergelijkbare sleepboten

Mayflower
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Mayflower

Maritime Service Kramer
Geverifieerd
Urk
Ludje
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Ludje

Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd
Lauwersoog
Vermogen
25 PK (18,4 kW)
Werkgebied
Internationaal
Anna 6
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Anna 6

Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd
Groningen
Trekkracht
4t BP
Vermogen
355 PK (261 kW)
Werkgebied
Internationaal