
Galerij openen
Driebond IV
Direct beschikbaar
GeverifieerdDuw-/sleepboot
GroningenInternationaalHunzetrans BV Locatie
NuAIS
Groningen
AIS-positie verouderd · Afgemeerd · 0.0 kn · 7 dag(en) geleden
Thuishaven
Groningen
Volgende
Geen volgende locatie gepland
Motorvermogen
276 kW
Lengte
18.34 m
Breedte
4.56 m
Diepgang
1.9 m
Over deze sleepboot
Het grootste schip van de vloot, gebouwd in 1938 op scheepswerf Bijlsma te Wartena. Met deze boot komen we overal in Nederland voor de wat grotere transporten en werkzaamheden
Technische specificaties
Motorvermogen276 kW
Lengte18.34 m
Breedte4.56 m
Diepgang1.9 m
Bouwjaar1938
ThuishavenGroningen
Actief werkgebiedInternationaal
MMSI nummer244250463
IMO nummer-
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · 7 dag(en) geleden
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen
Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.
Vergelijkbare sleepboten

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar
Anna 6
Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd Groningen
Trekkracht
4t BPVermogen
355 PK (261 kW)Werkgebied
Internationaal











