
Galerij openen
Lauwers
Direct beschikbaar
GeverifieerdDuw-/sleepboot
GroningenBinnenvaart NederlandHunzetrans BV Locatie
NuAIS
Groningen
AIS-positie verouderd · Afgemeerd · 0.0 kn · 42 dag(en) geleden
Thuishaven
Groningen
Volgende
Geen volgende locatie gepland
Motorvermogen
121 kW
Lengte
11.58 m
Breedte
3.54 m
Diepgang
1.4 m
Over deze sleepboot
De Lauwers is een comfortabele vlet met boven- en beneden stuurinrichting, geschikt voor waterwerkzaamheden in de aannemerij.
Technische specificaties
Motorvermogen121 kW
Lengte11.58 m
Breedte3.54 m
Diepgang1.4 m
Bouwjaar1954
ThuishavenGroningen
Actief werkgebiedBinnenvaart Nederland
MMSI nummer244260428
IMO nummer-
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · 42 dag(en) geleden
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen
Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.
Vergelijkbare sleepboten

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar
Anna 6
Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd Groningen
Trekkracht
4t BPVermogen
355 PK (261 kW)Werkgebied
Internationaal











