
Galerij openen
Rensel
Direct beschikbaar
GeverifieerdDuw-/sleepboot
GroningenBinnenvaart NederlandHunzetrans BV Locatie
NuAIS
Groningen
AIS-positie verouderd · Afgemeerd · 0.0 kn · 30 dag(en) geleden
Thuishaven
Groningen
Volgende
Geen volgende locatie gepland
Motorvermogen
104 kW
Lengte
9.73 m
Breedte
2.75 m
Diepgang
0.85 m
Over deze sleepboot
Uitermate geschikt voor transport of werkzaamheden op de wat kleinere vaarten en sloten of als voorboot bij grote arken en woonschepen.
Technische specificaties
Motorvermogen104 kW
Lengte9.73 m
Breedte2.75 m
Diepgang0.85 m
Bouwjaar1935
ThuishavenGroningen
Actief werkgebiedBinnenvaart Nederland
MMSI nummer244010447
IMO nummer-
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · 30 dag(en) geleden
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen
Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.
Vergelijkbare sleepboten

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar
Anna 6
Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd Groningen
Trekkracht
4t BPVermogen
355 PK (261 kW)Werkgebied
Internationaal











