🚢

Tijdelijk gratis tijdens de opstartfase. Sluit uw bedrijf vandaag aan op TugMarket.

Rensel – Duw-/sleepboot in Groningen

Rensel

Direct beschikbaar
Geverifieerd
Duw-/sleepboot
GroningenBinnenvaart NederlandHunzetrans BV
Locatie

NuAIS

Groningen

AIS-positie verouderd · Afgemeerd · 0.0 kn · 30 dag(en) geleden

Thuishaven

Groningen

Volgende

Geen volgende locatie gepland

Motorvermogen

104 kW

Lengte

9.73 m

Breedte

2.75 m

Diepgang

0.85 m

Over deze sleepboot

Uitermate geschikt voor transport of werkzaamheden op de wat kleinere vaarten en sloten of als voorboot bij grote arken en woonschepen.

Technische specificaties
Motorvermogen104 kW
Lengte9.73 m
Breedte2.75 m
Diepgang0.85 m
Bouwjaar1935
ThuishavenGroningen
Actief werkgebiedBinnenvaart Nederland
MMSI nummer244010447
IMO nummer-
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · 30 dag(en) geleden
Leaflet © OpenStreetMap contributors © CARTO
Over het bedrijf

Hunzetrans BV

Groningen, Nederland

Hunzetrans BV. Duw- en sleepdienst. Wij zijn uw specialist voor transport over water. Met onze ervaren mensen en volledig gecertificeerde schepen hebben wij een antwoord op elke nautische uitdaging. Zowel in de aannemerij als voor uw woonboot.

06-44092684info@hunzetrans.nlhttps://hunzetrans.nl
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen

Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.

Reactie doorgaans binnen 24 uur

Vergelijkbare sleepboten

Mayflower
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Mayflower

Maritime Service Kramer
Geverifieerd
Urk
Ludje
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Ludje

Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd
Lauwersoog
Vermogen
25 PK (18,4 kW)
Werkgebied
Internationaal
Anna 6
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Anna 6

Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd
Groningen
Trekkracht
4t BP
Vermogen
355 PK (261 kW)
Werkgebied
Internationaal