
Galerij openen
Fivel
Direct beschikbaar
GeverifieerdDuw-/sleepboot
GroningenInternationaalHunzetrans BV Locatie
NuAIS
Groningen
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · zojuist
Thuishaven
Groningen
Volgende
Geen volgende locatie gepland
Motorvermogen
177 kW
Lengte
13.9 m
Breedte
3.66 m
Diepgang
1.4 m
Over deze sleepboot
De Fivel is een prachtige old-school sleepboot gebouwd in 1928 bij de werf Schouten te Muiden. Ondanks dat duidelijk de tand des tijds zijn sporen heeft achtergelaten houden wij deze boot met behoud van zijn fenomenale vaareigenschappen en rijke historie met liefde in de vaart.
Technische specificaties
Motorvermogen177 kW
Lengte13.9 m
Breedte3.66 m
Diepgang1.4 m
Bouwjaar1928
ThuishavenGroningen
Actief werkgebiedInternationaal
MMSI nummer244780420
IMO nummer-
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · zojuist
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen
Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.
Vergelijkbare sleepboten

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar
Anna 6
Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd Groningen
Trekkracht
4t BPVermogen
355 PK (261 kW)Werkgebied
Internationaal











