
Galerij openen
Hera
Direct beschikbaar
GeverifieerdDuw-/sleepboot
RaamsdonksveerBinnenvaart NederlandFontaine Shipping BV Locatie
NuAIS
Raamsdonksveer
AIS-positie verouderd · Afgemeerd · 0.0 kn · 1 dag(en) geleden
Thuishaven
Raamsdonksveer
Volgende
Geen volgende locatie gepland
Motorvermogen
323,6 kW
Lengte
23.8 m
Breedte
5.87 m
Diepgang
1.3 m
Over deze sleepboot
Duw-sleepboot met weinig diepgang en lage kruiplijn.
Technische specificaties
Motorvermogen323,6 kW
Lengte23.8 m
Breedte5.87 m
Diepgang1.3 m
Bouwjaar1963
ThuishavenRaamsdonksveer
Actief werkgebiedBinnenvaart Nederland
MMSI nummer244181747
IMO nummer-
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · 1 dag(en) geleden
Certificaten & klasse
MEETBRIEF
RIJNVAARTCERTIFICAAT
CVO#SI-24102UC
6 jul. 2030
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen
Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.
Vergelijkbare sleepboten

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar
Anna 6
Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd Groningen
Trekkracht
4t BPVermogen
355 PK (261 kW)Werkgebied
Internationaal






