🚢

Tijdelijk gratis tijdens de opstartfase. Sluit uw bedrijf vandaag aan op TugMarket.

Hera – Duw-/sleepboot in Raamsdonksveer

Hera

Direct beschikbaar
Geverifieerd
Duw-/sleepboot
RaamsdonksveerBinnenvaart NederlandFontaine Shipping BV
Locatie

NuAIS

Raamsdonksveer

AIS-positie verouderd · Afgemeerd · 0.0 kn · 1 dag(en) geleden

Thuishaven

Raamsdonksveer

Volgende

Geen volgende locatie gepland

Motorvermogen

323,6 kW

Lengte

23.8 m

Breedte

5.87 m

Diepgang

1.3 m

Over deze sleepboot

Duw-sleepboot met weinig diepgang en lage kruiplijn.

Technische specificaties
Motorvermogen323,6 kW
Lengte23.8 m
Breedte5.87 m
Diepgang1.3 m
Bouwjaar1963
ThuishavenRaamsdonksveer
Actief werkgebiedBinnenvaart Nederland
MMSI nummer244181747
IMO nummer-
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · 1 dag(en) geleden
Leaflet © OpenStreetMap contributors © CARTO
Certificaten & klasse
MEETBRIEF
RIJNVAARTCERTIFICAAT
CVO#SI-24102UC
6 jul. 2030
Over het bedrijf

Fontaine Shipping BV

Den Hout, Nederland

0624769770duwboothera@gmail.com
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen

Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.

Reactie doorgaans binnen 24 uur

Vergelijkbare sleepboten

Mayflower
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Mayflower

Maritime Service Kramer
Geverifieerd
Urk
Ludje
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Ludje

Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd
Lauwersoog
Vermogen
25 PK (18,4 kW)
Werkgebied
Internationaal
Anna 6
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Anna 6

Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd
Groningen
Trekkracht
4t BP
Vermogen
355 PK (261 kW)
Werkgebied
Internationaal