
Galerij openen
Easytug BV
Niet beschikbaar
GeverifieerdZeesleper
West Mediterranean SeaInternationaalEasytug BV Locatie
Nu
West Mediterranean Sea
Handmatig ingevoerd
Thuishaven
Sliedrecht
Volgende
Geen volgende locatie gepland
Motorvermogen
1598,9 PK (1176 kW)
Lengte
27.5 m
Breedte
8.3 m
Diepgang
3.8 m
Over deze sleepboot
Twinscrew tug - 28,5 t BP - double drum winch- deck crane - 89 m2 flush deck
Technische specificaties
Motorvermogen1598,9 PK (1176 kW)
Lengte27.5 m
Breedte8.3 m
Diepgang3.8 m
Bouwjaar1987
ThuishavenSliedrecht
Actief werkgebiedInternationaal
IMO nummer-
Certificaten & klasse
LLOYDS_REGISTER
Over het bedrijf
Niet beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen
Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.
Vergelijkbare sleepboten

Zeesleepboot
Direct beschikbaar