🚢

Tijdelijk gratis tijdens de opstartfase. Sluit uw bedrijf vandaag aan op TugMarket.

Easytug BV – Zeesleper in West Mediterranean Sea

Easytug BV

Niet beschikbaar
Geverifieerd
Zeesleper
West Mediterranean SeaInternationaalEasytug BV
Locatie

Nu

West Mediterranean Sea

Handmatig ingevoerd

Thuishaven

Sliedrecht

Volgende

Geen volgende locatie gepland

Motorvermogen

1598,9 PK (1176 kW)

Lengte

27.5 m

Breedte

8.3 m

Diepgang

3.8 m

Over deze sleepboot

Twinscrew tug - 28,5 t BP - double drum winch- deck crane - 89 m2 flush deck

Technische specificaties
Motorvermogen1598,9 PK (1176 kW)
Lengte27.5 m
Breedte8.3 m
Diepgang3.8 m
Bouwjaar1987
ThuishavenSliedrecht
Actief werkgebiedInternationaal
IMO nummer-
Certificaten & klasse
LLOYDS_REGISTER
Over het bedrijf

Easytug BV

Sliedrecht, Nederland

Towage provider

+31 627008402info@easytug.euHttps://easytug.eu
Niet beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen

Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.

Reactie doorgaans binnen 24 uur

Vergelijkbare sleepboten

Lena H
Zeesleepboot
Direct beschikbaar

Lena H

Tbwaterwerk
Geverifieerd
Urk Buitenhaven
Trekkracht
7t BP
Vermogen
630 kW
Werkgebied
Waddenzee