
Galerij openen
Wilhelmina Jacoba
Direct beschikbaar
GeverifieerdDuw-/sleepboot
HarderwijkBinnenvaart NederlandDuwvaart Wilhelmina Jacoba Locatie
NuAIS
Harderwijk
Live AIS · Onderweg · 2.1 kn · zojuist
Thuishaven
Urk
Volgende
Harderwijk
Motorvermogen
650 PK (478,1 kW)
Lengte
16.78 m
Breedte
4.24 m
Diepgang
1.95 m
Over deze sleepboot
Multifunctionele duw en sleep boot
Technische specificaties
Motorvermogen650 PK (478,1 kW)
Lengte16.78 m
Breedte4.24 m
Diepgang1.95 m
Bouwjaar1954
ThuishavenUrk
Actief werkgebiedBinnenvaart Nederland
MMSI nummer244700337
IMO nummer-
Live AIS · Onderweg · 2.1 kn · Koers 160° · zojuist
Certificaten & klasse
CVO
MEETBRIEF
RIJNVAARTCERTIFICAAT
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen
Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.
Vergelijkbare sleepboten

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar

duw_sleepboot
Direct beschikbaar
Anna 6
Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd Groningen
Trekkracht
4t BPVermogen
355 PK (261 kW)Werkgebied
Internationaal










