🚢

Tijdelijk gratis tijdens de opstartfase. Sluit uw bedrijf vandaag aan op TugMarket.

Wilhelmina Jacoba – Duw-/sleepboot in Harderwijk

Wilhelmina Jacoba

Direct beschikbaar
Geverifieerd
Duw-/sleepboot
HarderwijkBinnenvaart NederlandDuwvaart Wilhelmina Jacoba
Locatie

NuAIS

Harderwijk

Live AIS · Onderweg · 2.1 kn · zojuist

Thuishaven

Urk

Volgende

Harderwijk

Motorvermogen

650 PK (478,1 kW)

Lengte

16.78 m

Breedte

4.24 m

Diepgang

1.95 m

Over deze sleepboot

Multifunctionele duw en sleep boot

Technische specificaties
Motorvermogen650 PK (478,1 kW)
Lengte16.78 m
Breedte4.24 m
Diepgang1.95 m
Bouwjaar1954
ThuishavenUrk
Actief werkgebiedBinnenvaart Nederland
MMSI nummer244700337
IMO nummer-
Live AIS · Onderweg · 2.1 kn · Koers 160° · zojuist
Leaflet © OpenStreetMap contributors © CARTO
Certificaten & klasse
CVO
MEETBRIEF
RIJNVAARTCERTIFICAAT
Over het bedrijf

Duwvaart Wilhelmina Jacoba

Urk, Nederland

0611927984wollie1712@outlook.com
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen

Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.

Reactie doorgaans binnen 24 uur

Vergelijkbare sleepboten

Mayflower
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Mayflower

Maritime Service Kramer
Geverifieerd
Urk
Ludje
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Ludje

Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd
Lauwersoog
Vermogen
25 PK (18,4 kW)
Werkgebied
Internationaal
Anna 6
duw_sleepboot
Direct beschikbaar

Anna 6

Bokschoten Sleepdienst
Geverifieerd
Groningen
Trekkracht
4t BP
Vermogen
355 PK (261 kW)
Werkgebied
Internationaal