
Galerij openen
Origo
Direct beschikbaar
GeverifieerdDuwboot
Sloehaven VlissingenBinnenvaart NederlandOrigo Duwvaart B.V. Locatie
Nu
Sloehaven Vlissingen
Thuishaven
Thuishaven
Sloehaven Vlissingen
Volgende
Geen volgende locatie gepland
Motorvermogen
1220 PK (897,3 kW)
Lengte
22.9 m
Breedte
6.1 m
Diepgang
2.3 m
Over deze sleepboot
Duwboot Origo is een krachtige en direct inzetbare duwboot met een lengte van 22,90 meter en een breedte van 6,10 meter. De boot is uitgerust met 2 × 610 pk en heeft een duwcapaciteit tot 6.500 ton en word ingezet met ervaren bemanning. Geschikt voor professioneel duwwerk binnen de binnenvaart.
Technische specificaties
Motorvermogen1220 PK (897,3 kW)
Lengte22.9 m
Breedte6.1 m
Diepgang2.3 m
ThuishavenSloehaven Vlissingen
Actief werkgebiedBinnenvaart Nederland
MMSI nummer02104793
IMO nummer-
AIS-positie nog niet bekend
Certificaten & klasse
CVO
Meetbrief
Rijnvaartcertificaat
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen
Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.
Vergelijkbare sleepboten

duwboot
Direct beschikbaar
Geen foto beschikbaar
duwboot
Niet beschikbaar

duwboot
Direct beschikbaar








