🚢

Tijdelijk gratis tijdens de opstartfase. Sluit uw bedrijf vandaag aan op TugMarket.

Origo – Duwboot in Sloehaven Vlissingen

Origo

Direct beschikbaar
Geverifieerd
Duwboot
Sloehaven VlissingenBinnenvaart NederlandOrigo Duwvaart B.V.
Locatie

Nu

Sloehaven Vlissingen

Thuishaven

Thuishaven

Sloehaven Vlissingen

Volgende

Geen volgende locatie gepland

Motorvermogen

1220 PK (897,3 kW)

Lengte

22.9 m

Breedte

6.1 m

Diepgang

2.3 m

Over deze sleepboot

Duwboot Origo is een krachtige en direct inzetbare duwboot met een lengte van 22,90 meter en een breedte van 6,10 meter. De boot is uitgerust met 2 × 610 pk en heeft een duwcapaciteit tot 6.500 ton en word ingezet met ervaren bemanning. Geschikt voor professioneel duwwerk binnen de binnenvaart.

Technische specificaties
Motorvermogen1220 PK (897,3 kW)
Lengte22.9 m
Breedte6.1 m
Diepgang2.3 m
ThuishavenSloehaven Vlissingen
Actief werkgebiedBinnenvaart Nederland
MMSI nummer02104793
IMO nummer-
AIS-positie nog niet bekend
Leaflet © OpenStreetMap contributors © CARTO
Certificaten & klasse
CVO
Meetbrief
Rijnvaartcertificaat
Over het bedrijf

Origo Duwvaart B.V.

Ovezande, Nederland

0655475390info@origoduwvaart.nl
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen

Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.

Reactie doorgaans binnen 24 uur

Vergelijkbare sleepboten

Jordan
duwboot
Direct beschikbaar

Jordan

Maritim GmbH
Geverifieerd
Neckarsteinach
Vermogen
780 PK (573,7 kW)
Werkgebied
Internationaal
Geen foto beschikbaar
duwboot
Niet beschikbaar

Relinquenda

Rederij Relinquenda
Geverifieerd
Urk
Maly
duwboot
Direct beschikbaar

Maly

Naviatrans
Geverifieerd
Antwerpen Haven
Vermogen
510 PK (375,1 kW)
Werkgebied
Internationaal