🚢

Tijdelijk gratis tijdens de opstartfase. Sluit uw bedrijf vandaag aan op TugMarket.

Alpha – Duwboot in Antwerpen Haven

Alpha

Direct beschikbaar
Geverifieerd
Duwboot
Gent ZeehavenBinnenvaart NederlandArmeba shipping
Locatie

NuAIS

Gent Zeehaven

Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · zojuist

Thuishaven

Urk

Volgende

Geen volgende locatie gepland

Motorvermogen

750 PK (565 kW)

Lengte

19.44 m

Breedte

5.2 m

Diepgang

1.9 m

Over deze sleepboot

Duwboot met 750 pk incl rijnvaartverklaring tot Basel

Technische specificaties
Motorvermogen750 PK (565 kW)
Lengte19.44 m
Breedte5.2 m
Diepgang1.9 m
ThuishavenUrk
Actief werkgebiedBinnenvaart Nederland
MMSI nummer244072872
IMO nummer-
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · zojuist
Leaflet © OpenStreetMap contributors © CARTO
Certificaten & klasse
CVO#HH 4901 U
12 jun. 2033
MEETBRIEF
RIJNVAARTCERTIFICAAT
6 mei 2033
Over het bedrijf

Armeba shipping

Urk, Nederland

Wij bieden aan duwboot (ex sleepboot ) Alpha . 750 pk incl rijnvaartverklaring tot Basel

0651788120info@armeba.nl
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen

Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.

Reactie doorgaans binnen 24 uur

Vergelijkbare sleepboten

Origo
duwboot
Direct beschikbaar

Origo

Origo Duwvaart B.V.
Geverifieerd
Sloehaven Vlissingen
Vermogen
1220 PK (897,3 kW)
Werkgebied
Binnenvaart Nederland
Jordan
duwboot
Direct beschikbaar

Jordan

Maritim GmbH
Geverifieerd
Neckarsteinach
Vermogen
780 PK (573,7 kW)
Werkgebied
Internationaal
Geen foto beschikbaar
duwboot
Niet beschikbaar

Relinquenda

Rederij Relinquenda
Geverifieerd
Urk