
Galerij openen
Alpha
Direct beschikbaar
GeverifieerdDuwboot
Gent ZeehavenBinnenvaart NederlandArmeba shipping Locatie
NuAIS
Gent Zeehaven
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · zojuist
Thuishaven
Urk
Volgende
Geen volgende locatie gepland
Motorvermogen
750 PK (565 kW)
Lengte
19.44 m
Breedte
5.2 m
Diepgang
1.9 m
Over deze sleepboot
Duwboot met 750 pk incl rijnvaartverklaring tot Basel
Technische specificaties
Motorvermogen750 PK (565 kW)
Lengte19.44 m
Breedte5.2 m
Diepgang1.9 m
ThuishavenUrk
Actief werkgebiedBinnenvaart Nederland
MMSI nummer244072872
IMO nummer-
Live AIS · Afgemeerd · 0.0 kn · zojuist
Certificaten & klasse
CVO#HH 4901 U
12 jun. 2033
MEETBRIEF
RIJNVAARTCERTIFICAAT
6 mei 2033
Direct beschikbaar
Beschikbaarheid aanvragen
Vul uw gegevens in en ontvang snel reactie.
Vergelijkbare sleepboten

duwboot
Direct beschikbaar
Origo
Origo Duwvaart B.V.
Geverifieerd Sloehaven Vlissingen
Vermogen
1220 PK (897,3 kW)Werkgebied
Binnenvaart Nederland
duwboot
Direct beschikbaar
Geen foto beschikbaar
duwboot
Niet beschikbaar







